/* */
KONTAKT Z BIUREM

Biuro Projektowe Postaw Dom

ul. Górna 10-11, I p.  58-500 Jelenia Góra

Santander Bank Polska S.A.

02 1090 1926 0000 0001 1164 7001

Kontakt z projektantami do godz. 15.00

tel. 75 753 58 46

informacje i zamówienia: gotoweprojekty@wp.pl

infolinia 737 111 737

w dni robocze do godz. 19.00

wg stawek lokalnego operatora.

Co zawierają orientacyjne (wskaźnikowe) koszty budowy

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY

Obejmuje wykonanie konstrukcji budynku, dachu z pokryciem, schodów wewnętrznych, podłoży, ścianek działowych i stolarki okiennej i drzwiowej.

STAN DEWELOPERSKI

Obejmuje wykończenie zewnętrzne z dociepleniem ścian dachów i stropów, instalacje grzewcze, sanitarne i elektryczne, tynki wewnętrzne z zagruntowaniem, warstwy wyrównawcze pod posadzki i podłogi. Nie obejmuje urządzeń i osprzętu instalacyjnego i grzewczego (kotły, biały montaż).

STAN POD KLUCZ

Budynek przygotowany do użytkowania. Zawiera całkowite wykończenie wewnętrzne z malowaniem, glazurami, posadzkami i podłogami, okładzinami, balustradami oraz urządzeniami grzewczymi, sanitarnymi (biały montaż) i osprzętem elektrycznym.

UWAGI:

Ceny obiektu określone zostały wskaźnikowo na podstawie publikacji średnich cen krajowych przy założeniu systemu zleconego. Nie obejmują podatku vat (cena netto) oraz kosztów zakupu działki i przyłączy do sieci zewnętrznych uzbrojenia terenu. Przyjęcie do wyceny uśrednionych cen krajowych robocizny oznacza, że regionalnie mogą być one wyższe lub niższe. W odniesieniu do materiałów można uzyskać znaczne obniżenie kosztów w stosunku do cen uśrednionych zakupując materiały o niższych cenach, zwłaszcza w dużym asortymencie materiałów wykończeniowych. Korzystając z lokalnych producentów można zaoszczędzić także na kosztach transportu.

Zastosowanie wszystkich materiałów o niższych standardach może pozwolić na uzyskanie poziomu kosztów zbliżonych do minimalnych cen krajowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/* */
Live Chat Software
Sklep internetowy Shoper.pl