/* */

kontakt z biurem

ul. Górna 10-11, Ipiętro

58-500 Jelenia Góra

Kontakt z projektantami

do godz. 15.00

tel. 75 753 58 46

informacje i zamówienia:

gotoweprojekty@wp.pl

 

infolinia

737 111 737

dni robocze do godz. 20.00

wg stawek lokalnego operatora.

Kliknij szczegóły o biurze

Co zawierają orientacyjne (wskaźnikowe) koszty budowy

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY

Obejmuje wykonanie konstrukcji budynku, dachu z pokryciem, schodów wewnętrznych, podłoży, ścianek działowych i stolarki okiennej i drzwiowej.

STAN DEWELOPERSKI

Obejmuje wykończenie zewnętrzne z dociepleniem ścian dachów i stropów, instalacje grzewcze, sanitarne i elektryczne, tynki wewnętrzne z zagruntowaniem, warstwy wyrównawcze pod posadzki i podłogi. Nie obejmuje urządzeń i osprzętu instalacyjnego i grzewczego (kotły, biały montaż).

STAN POD KLUCZ

Budynek przygotowany do użytkowania. Zawiera całkowite wykończenie wewnętrzne z malowaniem, glazurami, posadzkami i podłogami, okładzinami, balustradami oraz urządzeniami grzewczymi, sanitarnymi (biały montaż) i osprzętem elektrycznym.

UWAGI:

Ceny obiektu określone zostały wskaźnikowo na podstawie publikacji średnich cen krajowych przy założeniu systemu zleconego. Nie obejmują podatku vat (cena netto) oraz kosztów zakupu działki i przyłączy do sieci zewnętrznych uzbrojenia terenu. Przyjęcie do wyceny uśrednionych cen krajowych robocizny oznacza, że regionalnie mogą być one wyższe lub niższe. W odniesieniu do materiałów można uzyskać znaczne obniżenie kosztów w stosunku do cen uśrednionych zakupując materiały o niższych cenach, zwłaszcza w dużym asortymencie materiałów wykończeniowych. Korzystając z lokalnych producentów można zaoszczędzić także na kosztach transportu.

Zastosowanie wszystkich materiałów o niższych standardach może pozwolić na uzyskanie poziomu kosztów zbliżonych do minimalnych cen krajowych.

Sklep jest w trybie podglądu
/* */
Live Chat Software
Sklep internetowy Shoper.pl